Hakkımızda


Hakkımızda

Vizyon:

Sektörde Teknoloji Lideri Olmak; İMPRO BİLGİSAYARLI ZAMAN KONTROL VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ kendisini her zaman geliştirmeye çalışan bir anlayışla, teknolojiyi yakından takip ederek, müşterilerine en uygun koşullarda ileri teknolojiyi sunmak için çaba sarf etmektedir
Müşterilerine İhtiyaçlarını Karşılayacak Komple Çözümler;  PDKS, Geçiş Kontrol, Güvenlik, ve Ev & Bina Otomasyonu konularında müşterilerine onların her türlü Güvenlik, Kontrol, ve Konfor ihtiyacını gideren bir danışmanı olarak komple çözümler üretir.
Müşteri Memnuniyeti ve Kaliteli Hizmet; Fark yaratabilmenin en önemli unsurunun müşterilerimize kaliteli hizmetler sunarak yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak olduğunun bilincindeyiz.
Piyasadaki Pozisyonu Güçlendirmek; İMPRO ZAMAN müşterilerine geniş kapsamda hardware ve software çözümleriyle her tür güvenlik ve otomasyon ihtiyacını karşılayacak ürün portföyü ile daha çok müşteriye hizmet vererek marketteki pozisyonu geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Misyon:

Kaliteli hizmet ve Satış Sonrası Müşteri Memnuniyeti Felsefesi; Müşteri memnuniyetini vizyonuna taşıyan bir kurum olarak, bu yöndeki çalışmalarımızı mükemmele ulaşmak için sürdürüyoruz. Servis ve Destek departmanımızın her müşterimize en kaliteli desteği verebilmesi değişmez bir ilkemizdir.
Teknoloji Önderliği; Her zaman en son teknolojiyi, en kaliteli, ve en uygun biçimde müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza sunabilmek için Ar-ge çalışmalarımıza ayrı bir önem vermekteyiz.
Kalite; Her zaman kaliteli ve arkasında uzun yıllar durabileceğimiz ürünler sunmak için kaliteye büyük önem veriyoruz. Üretim safhasında aktif olarak bulunarak kalite kontrolü en üst seviyede tutuyoruz.
Akıllı Çözümler; Müşterilerimize kendilerine en uygun akıllı çözümleri sunabilmek için satış ve danışmanlık ekiplerimizi en efektif şekilde kullanıyoruz.


İlkelerimiz:

Fiyat, hizmet, kalite standardını ilke edinmek
Müşteri ve çözüm ortaklarımıza karşı daima saygılı ve dürüst olmak
Müşterilerimizin var olma sebebimiz olduğu bilinciyle daha kaliteli hizmet için daha çok çalışmak
Yapılan her işte en mükemmeli uygulamak ve arkasında sapasağlam durmak
Başarılarımızın kaynağı olan takım arkadaşlarımıza değer vermek, saygı göstermek, başarıları takdir etmek ve eşit davranmak
Şirketimizi her zaman adına ve geçmişine yakışır bir şekilde temsil etmek.

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?